Ekologiczny dom na lata

Posiadamy bogatą ofertę akcesorii fotowoltanicznych

Polska firma z tradycjami

FC-Com  to firma tworzona przez wieloletnich i doświadczonych pracowników. Od 10 lat z pasją testujemy i wprowadzamy na rynek Polski, i nie tylko, innowacyjne technologie. Odnawialne źródła energii to nasza przyszłość, dlatego od dłuższego czasu są one w centrum naszego zainteresowania. Fotowoltaika rozwija się w zastraszającym tempie, dlatego nasi specjaliści nieustannie szkolą się w jej zakresie. Jest to nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne rozwiązanie, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem.  Instalacja fotowoltaiczna jest przyjazna dla środowiska, w pełni ekologiczna.  Nasze oferty dopasowujemy indywidualnie do potrzeb klienta i świadczymy kompleksową obsługę w doborze komponentów instalacji. Jesteśmy gwarantem usługi na najwyższym poziomie.

 Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie projekt instalacji i odpowiemy na każde pytanie.

10 lat

Doświadczenie

2158 instalacji

Sprzedanych zestawów fotowoltaicznych

10,6 MWp

Łączna moc instalacji

Kompleksowa obsługa

Dobór instalacji

Firma FC-Com oferuje gotowe rozwiązania instalacji fotowoltaicznych na dachu, jak i gruncie.  W zestawach wykorzystujemy jedynie certyfikowane i poddane surowej kontorli jakości panele. Własna mikroelektrownia słoneczna pozwala na niezależność energetyczną od obecnego dostawcy prądu. Dokładamy wszelkich starań, aby dobór instalacji był jak najbardziej opłacalny dla inwestora.

Sprzedaż instalacji

Stworzymy dla Ciebie indywidualnie dopasowaną i kompleksową ofertę na zestaw do montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej. Chętnie pomożemy w określeniu potrzebnej mocy i przeprowadzimy przez cały proces aktualizacji u dystrybutora energii oraz rozliczeniem dopłat.

Obsługa posprzedażowa

Zapewniamy kompleksową obsługę!
Zaprojektujemy system mikroinstalacji fotowoltaicznej, dostarczymy i zainstalujemy panele solarne i inwertery, przyłączymy do sieci, a na koniec w razie potrzeby zawsze możesz liczyć na nasz niezawodny serwis.

Dofinansowanie "Mój Prąd"

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie programu rządowego “Mój Prąd”. Dofinansowana moc od 2kW do 10kW ze zwrotem do 58000 zł ! 

Nasi specjaliści pomogą i doradzą w kwestiach związanych z dofinansowaniem.

Leasing

Swoją gotówkę chcesz poświęcić na rozwój innego obszaru swojej działalności, ale chciałbyś już móc korzystać z niższych rachunków za prąd? Nic nie stoi na przeszkodzie. Many dla Ciebie kilka rozwiązań, abyś już dziś mógł się cieszyć energią z natury.

profesjonalny zestaw instalacji fotowoltaicznej

Wykonamy dla Ciebie wycenę
Uzupełnij poniższe dane i wyślij zapytanie

    dach skośny blachadach skośny ceramikadach płaskigrunt